O nas
Firma została założona 1986 roku przez Janusza Paserę, doświadczonego już wówczas elektryka, który poznał swój fach w pełnym zakresie prac od drobnych instalacji poprzez duże budowy a na montażu sieci i słupów energetycznych skończywszy. Założyciel firmy, członek Zarządu Cechu Rzemiosł Budowlanych oraz Komisji Egzaminacyjnej mistrzowskiej i czeladniczej przy Izbie Rzemieślniczej w Bydgoszczy postawił na wyróżnienie się spośród firm poprzez postawienie na jakość usług, trwałość zaproponowanych rozwiązań i kompleksową obsługę klienta.
W 1997 roku do zespołu dołączył syn Janusza, Krzysztof Pasera. Powstała rodzinna firma zatrudniająca kilku pracowników i szkoląca uczniów z kujawsko-pomorskich szkół.
W 2020 roku Zakład Instalacji i Pomiarów Elektrycznych bazując na tradycji, głębokim rozumieniu zagadnień, wieloletnim doświadczeniu oferuje nowoczesne rozwiązania z zastosowaniem materiałów i podzespołów wiodących firm elektrycznych takich jak m. in. Legrand, Moeller czy Schneider.

Zakład wykonuje:
instalacje elektryczne w domkach jednorodzinnych oraz w obiektach przemysłowych, w halach produkcyjnych, biurach, przychodniach, szkołach i innych obiektach użyteczności publicznej;
instalacje odgromowe i przepięciowe;
oświetlenie LED;
pomiary energetyczne oraz przeglądy instalacji elektrycznych wymagane prawem oraz przez ubezpieczycieli nieruchomości;
instalacje antenowe (tv naziemna i TVSat), sieci komputerowej, instaluje punkty dostępowe WiFi w obiektach złożonych z wielu pomieszczeń z centralnym zarządzaniem siecią, instalacje alarmowe oraz monitoringu wizyjnego oferując ich integrację z siecią Internet;
naprawy i remonty sieci elektroenergetycznych;
modernizacje rozdzielni elektrycznych..Firma

Zakład Instalacji i Pomiarów Elektrycznych Janusz Pasera i Krzysztof Pasera Spółka Cywilna
NIP: 9531944023
Jak nas znaleźć

ul. F. Nowowiejskiego 2/15
85-869
Bydgoszcz
Media społecznościowe


Facebook